Terasy
Terasy
Terasy Twinson

Terasy jsou oblíbenou součástí domu, kde se dá skvěle relaxovat. Doplníte-li je o kvalitní podlahový materiál, zaručíte, že terasa dlouho vydrží jako nová a zároveň bude skvěle ladit s celou stavbou domu. Veškeré venkovní plochy jsou neustále vystavovány nejrůznějším klimatickým podmínkám, které je mohou poškozovat a měnit. Pro terasy platí toto namáhání dvojnásob. S obklady pro terasy z nabídky Deceuninck ale nežádoucím změnám zabráníte. Díky speciálnímu materiálu jsou terasové desky značky Deceuninck velmi odolné a vynikají dlouhou životností.


V naší nabídce naleznete ucelenou řadu terasových obkladů Twinson O-Terrace a Twinson O-Terrace+, která vám zaručí vynikající užitné vlastnosti a moderní vzhled vaší zahrady i domu. Revoluční materiál Twinson totiž kombinuje dřevo s moderním PVC a dodává tak výrobkům jedinečný charakter.


Terasy Twinson O-Terrace

Twinson O-Terrace je vyroben ze dřeva a PVC. Spojením výhod obou materiálů vzniká jediný materiál, který má vynikající vlastnosti. Twinson O-Terrace na terasy je odolný, šetří životní prostředí a stylově doplní vzhled celého vašeho domu. Terasy Twinson jsou materiálem budoucnosti!


Twinson O-Terrace zaručí, že vaše terase zůstane nezměněná po dlouhou dobu. Terasové desky se neštěpí, nekroutí a odolávají parazitům a vodě. Jejich nespornou výhodou jsou minimální nároky na údržbu a také jednoduchá montáž. Terasové desky Twinson se totiž díky skrytému systému nerezových spojek připevní na předem připravený rošt a snadno začistí soklovou krycí lištou.


Desky Twinson, určené pro terasy, jsou stoprocentně recyklovatelné - jsou tedy alternativou k tvrdému dřevu a navíc šetří životní prostředí. Zatímco tvrdé dřevo se těží v deštných pralesích, Twinson obsahuje dřevo borovice, která vyrůstá v lesích, které jsou průběžně doplňovny novou výsadbou.


Terasy Twinson jsou k dostání v 8 barevných kombinacích. Vybrat si můžete z odstínů vlašský ořech, oliva, lískový ořech, kůra, kámen, meruňka, rašelina a lékořice.


Terasy Twinson O-Terrace Terasy Twinson O-Terrace Terasy Twinson O-Terrace Terasy Twinson O-Terrace Terasy Twinson O-Terrace

Terasy Twinson O-Terrace+

Vysoká odolnost, snadná údržba, jednoduchá a rychlá instalace a elegantní design jsou jen některými vlastnostmi systému O-Terrace+ vyrobeného z unikátního kompozitního materiálu Twinson. Terasový systém, který v sobě spojuje jedinečné vlastnosti dřeva a PVC, byl vyvinut speciálně pro vysoce zatěžované komerční prostory. Je proto ideálním řešením pro terasy hotelů a restaurací nebo venkovní bazény i koupaliště.


Výhodou robustního systému O-Terrace+ je jeho dlouhá životnost. Terasové desky s dřevěným vzhledem se neštěpí ani nelámou, navíc jsou odolné vůči vodě a hmyzu, nekloužou se, ani když jsou mokré, a nepraskají. Stoprocentně recyklovatelné desky jsou navíc velmi šetrné k životnímu prostředí a dají se snadno udržovat. Terasu v případě ušpinění jednoduše postříkáte vodou a necháte uschnout.


Nejen u komerčních venkovních prostor je důležitá rychlá pokládka a výměna jednotlivých desek. Twinson O-Terrace+ disponuje novým „zaklapávacím" systémem „clip & slide" s minimálním použitím šroubů, který absorbuje případné rozpínání desek a minimalizuje tak riziko deformace desek. Prostor mezi jednotlivými deskami umožňuje spolehlivý odvod vody a ventilaci, zároveň však zabraňuje propadnutí drobných předmětů pod terasu.


Twinson O-Terrace+ s elegantním vlnitým povrchem je nyní k dostání v osmi barevných odstínech Určitě tak najdete odstín, který bude dokonale ladit s okolním prostředím.


Terasy Twinson O-Terrace+ Terasy Twinson O-Terrace+ Terasy Twinson O-Terrace+ Terasy Twinson O-Terrace+ Terasy Twinson O-Terrace+

2017 © Copyright by Cetos cz, All rights reserved. Developed by www.WML.cz