Posuvné systémy
Terasy
Posuvné systémy

Profily pro posuvné systémy společnosti Deceuninck zahrnují jak profily pro posuvné dveře, tak profily pro zdvižně posuvné dveře. Oba typy produktů splňují i nejnáročnější požadavky na prosvětlení prostor. Jednoduché posuvné systémy jsou vyrobeny z kvalitního odolného materiálu a uspokojí.


Profily plastových dveří Deceuninck vám pomohou zvýšit vaši životní úroveň a komfortně zařídit interiér bytu nebo domu. Zajistí plynulý přechod mezi jednotlivými částmi domu a to bez omezení výhledu. Posuvné dveře a posuvně zdvižné dveře vpustí do pokoje světlo a prozáří tak celý dům.


Zdvižně posuvné dveře

Zdvižně posuvné dveře jsou nabízeny ve dvoukřídlé, trojkřídlé nebo čtyřkřídlé variantě a s celohliníkovým prahem s přerušeným tepelným mostem. Křídla dveří se díky unikátní kombinaci kartáčového a gumového těsnění velmi snadno posouvají. Hodí se do velkých prostor.


Dveře jsou k dispozici v základní bílé barvě, ale mohou být opatřeny fólií podle vkusu zákazníka. Ta je dodávána v několika barevných kombinacích od jedlově zelené až po barvu oregon. Pro náročné zákazníky Deceuninck připravil exkluzivní fólii Titanum plus.


Technické vlastnosti zdvižně posuvných dveří:
  • stavební hloubka křídla je 76mm
  • počet komor -4
  • robustní konstrukce PVC profilů a kovových výztuh umožňuje dosáhnout šířku rámu 6m
  • dvojité dorazové těsnění mezi posuvnými a pevnými elementy

Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Paleta barev

2017 © Copyright by Cetos cz, All rights reserved. Developed by www.WML.cz