Plastová okna a dveře
plastová okna a dveře
Plastová okna a dveře Deceuninck

Profily pro plastová okna a dveře z nabídky Deceuninck garantují kvalitu, funkčnost i moderní nadčasový vzhled. Díky využití vysoce odolného materiálu PVC vykazují plastové dveře i vyosce kvalitní plastová okna vlastnosti, které jistě ocení každá domácnost. Jejich předností je dlouhá životnost při zachování stálé kvality a vzhledu. Hladký povrch nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu a je rezistentní proti mechanickému poškození. Plastové profily jsou také odolné vůči povětrnostním vlivům.


Tvar a materiál těsnění společně s maximální kontaktní plochou na okenním rámu a křídle zajišťují, že plastové dveře i okna skvěle udržují teplo a výborně zvukově izolují.


Plastová okna a dveře Eforte
Systém Eforte hvězdičkahvězdičkahvězdičkahvězdičkahvězdička

Nový profilový systém Eforte, který splní běžné i ty nejnáročnější požadavky v oblasti tepelně-technických parametrů kladených na okna nebo domy v nízkoenergetickém i pasivním standardu. Profil Eforte je tak již nyní připraven na budoucí požadavky trhu. Plastová okna vyrobená z tohoto profilového systému splňují podmínky pro získání dotací z programu Zelená úsporám.


více informací

Plastová okna a dveře Inoutic Prestige
Systém Inoutic Prestige hvězdičkahvězdičkahvězdičkahvězdička

Šestikomorový okenní systém Inoutic Prestige se stavební hloubkou 76 mm je zhotoven ze stabilizovaného, tvrdého PVC. Jde o profil pro opravdu náročné zákazníky v provedení se středovým těsněním. Nabízeny jsou tři varianty tvaru křídla a speciální varianta pro pasivní domy. Tato plastová okna splňují podmínky pro získání dotací z programu Zelená úsporám.


více informací

2017 © Copyright by Cetos cz, All rights reserved. Developed by www.WML.cz