Hliníková okna a dveře Blyweert
APOLLO
APOLLO - Systémy pro okna, dveře a prosklené stěny

Apollo je systém pro výrobu oken, dveří a prosklených stěn, který se skládá z dvoukomorových hliníkových profilů, vyrobených z vysocejakostní hliníkové slitiny.

Dvoukomorový systém Apollo se součinitelem prostupu tepla Uf od 2,5 až 3,25W/m2K* se ve své kategorii v současnosti řadí mezi nejlevnější na trhu.

více informací PDF

APOLLO COLD
APOLLO COLD - Systémy pro okna, dveře a prosklené stěny

Apollo Cold je studený systém pro výrobu oken, dveří a prosklených stěn, který se skládá z hliníkových profilů, vyrobených z vysocejakostní hliníkové slitiny.

Tento systém nabízí velmi ekonomickou variantu konstrukcí tam, kde není potřeba tepelná izolace. V obchodních centrech, kancelářích a veřejných budovách jako dělící stěny, nebo také jako zádveří vchodových dveří.

více informací PDF

HARMONIA
HARMONIA - Systém skládacích dveří

Harmonia je systém pro výrobu skládacích dveří, který se skládá z tříkomorových hliníkových profilů, vyrobených z vysoce jakostní hliníkové slitiny.

Harmonia je systém, u kterého je možnost složit všechna křídla tak, aby minimálně zasahovala do otevřeného prostoru, tím vzniká maximální šíře průchodu. Skládací křídla jsou otevírána dovnitř nebo ven.

více informací PDF

HERCULES
HERCULES - Systémy pro okna, dveře a prosklené stěny

Hercules je systém pro výrobu oken, dveří a prosklených stěn, který se skládá z tříkomorových hliníkových profilů, vyrobených z vysocejakostní hliníkové slitiny, je charakteristický svou tepelnou izolací a vysokou stabilitou.

Vysokou stabilitu dodává profilům širší vnější profilová komora. Použitím polyamidových tepelných mostů ve tvaru Omega dosahuje systém vynikajících hodnot součinitele prostupu tepla Uf od 2,35 až 3,05W/m2K*.

více informací PDF

KOLOS HI
KOLOS HI - Systémy pro dveře posuvné

Kolos HI je moderní dokonale izolovaný systém pro výrobu posuvných dveří, který využívá Spidertechlogy ® - technologie vyvinutá společností Blyweert.

Kolos HI se skládá z tříkomorových hliníkových profilů, vyrobených z vysocejakostní hliníkové slitiny. Jeho předností je již zmiňovaný tepelný prostup.

více informací PDF

KRATOS
KRATOS - Hliníková sloupko-příčková fasáda

Kratos patří k nové generaci prosklených fasádních stěn s přiznaným rastrem. Při vývoji fasády Kratos byl kladen důraz nejen na odvodnění a odvětrání fasády, ale také na pevnost profilů. Díky tomu nabízí systém Kratos 3 stupně odvodnění, a také fasádní hliníkové sloupy o momentu setrvačnosti Ix až 2520 [cm4].

více informací PDF

NOTUS
NOTUS - Systémy pro dveře posuvné

Notus je moderní systém pro výrobu posuvných dveří, který se skládá z tříkomorových hliníkových profilů, vyrobených z vysocejakostní hliníkové slitiny. Jeho předností je také úzká stavební hloubka.

Systém Notus řadíme mezi základní posuvné systémy. Je používán převážně do komerčních prostor, kde není zvýšený požadavek na tepelnou izolaci.

více informací PDF

OLYMPIA HI
OLYMPIA HI - Systémy pro pasivní domy

Olympia HI je systém pro výrobu oken, dveří a prosklených stěn, který se skládá z tříkomorových hliníkových profilů, vyrobených z vysocejakostní hliníkové slitiny, systém byl navržen pro pasivní budovy.

Systém Olympia HI je navržen pro minimalizaci spotřeby energií. Olimpia HI udává nový standart mezi superteplými systémy na evropském trhu.

více informací PDF

TRITON
TRITON - Systémy pro okna, dveře a prosklené stěny

Triton je systém pro výrobu oken, dveří a prosklených stěn, který se skládá z tříkomorových hliníkových profilů, vyrobených z vysocejakostní hliníkové slitiny, je charakteristický svou pevností a díky možnosti použití různých dodatkových izolačních prvků, dovoluje výrobci libovolně ovlivňovat součinitel tepelného prostupu výrobku.

více informací PDF

TRITON HI
TRITON HI - Systémy pro okna, dveře a prosklené stěny

Triton HI je systém pro výrobu oken, dveří a prosklených stěn, který se skládá z tříkomorových hliníkových profilů, vyrobených z vysocejakostní hliníkové slitiny, je charakteristický svou pevností a nejvyšší tepelnou izolací.

Triton HI je systém, který splňuje nejnovější tepelné požadavky ve stavebnictví. Využívá technologie Spidertechnology ®, s použitím termických přepážek z materiálu ABS zaručuje součinitel prostupu okna nižší než 1,0W/m2K.

více informací PDF

2017 © Copyright by Cetos cz, All rights reserved. Developed by www.WML.cz